O nás

LiveAge Litomyšl, Braunerovo náměstí 202, 570 01 Litomyšl studiolit@liveage.cz
Adéla: +420 737 095 118 Kristýna: +420 603 426 787
Adéla

Adéla

Tatér
Ahoj, jmenuji se Adéla a pocházím z Chocně. Můj kreslířský um započal již ve školce (kde jsem se mimo jiné stala mistryní v kreslení domečků), který jsem s přibývajícím věkem postupnězdokonalovala a r... číst dále Ahoj, jmenuji se Adéla a pocházím z Chocně. Můj kreslířský um započal již ve školce (kde jsem se mimo jiné stala mistryní v kreslení domečků), který jsem s přibývajícím věkem postupnězdokonalovala a rozvíjela. Touha k umění se ve mně zakořenila natolik, že mne pronásleduje až dodnes. Ráda kreslím motivy zvířat a portréty, což se výrazně odráží i v tetování. Přestože jsem vystudovala obchodní akademii, rozhodla jsem – jak úvod napovídá, vydat se na cestu k umění. Tužka a papír mi přestávaly stačit, a tak jsem se s plným odhodláním a velkou motivací pustila do krapet jiné – již zmiňované techniky – tetování. Kresba na papír mi doposud umožňovala rozvíjet mé tvůrčí schopnosti, realizovat se, teď – díky tetování však mohu plnit sny nejen mně ale i vám. Budu se těšit na vaše originální nápady a návrhy a na společně strávený čas u nás ve studiu.
Kristýna

Kristýna

Tatér
Zdravím, jmenuji se Kristýna a už od útlého dětství jsem svou osobnost projevovala skrze kreativní činnosti. Kreativní kroužky a následně i základní umělecká škola mě dovedly na uměleckou střední škol... číst dále Zdravím, jmenuji se Kristýna a už od útlého dětství jsem svou osobnost projevovala skrze kreativní činnosti. Kreativní kroužky a následně i základní umělecká škola mě dovedly na uměleckou střední školu se zaměřením na interiérový design. Zde se mé kroky nezastavily a momentálně studuji vysokou školu se zaměřením na textilní design. Vše co jsem se doposud naučila, jsem dokázala spojit v oboru, který mě hrozně baví – tetování. Nejčastěji u mě můžete vidět realistickou tvorbu, které dodávám grafické prvky. Baví mě i menší motivy, do kterých vnáším elegantní nádech. Těším se, až spolu vymyslíme originální tetování, které bude plnit Vaše představy a bude dokonale estetickým dokreslením Vaší osobnosti.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Sledujte LIVE AGE Litomyšl