O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Maruška

Maruška

Tatér

Ahoj, jmenuji se Jarmila Hlavinková, ale nikdo mi neřekne jinak než Maruško, Mařeno nebo Máňo. Jsem máma dvou holčiček a tetování jsem se začala naplno věnovat během mateřské dovolené. Tento druh umění mě fascinuje už od dob, kdy jsem byla malá a moje teta si nechala potetovat celá záda. Už tehdy jsem věděla, že tudy povede i moje cesta. Dříve jsem relaxovala u bušení do bubnů, hry na kytaru, rybaření, malby a teď je mým největším relaxem tetování. Netetuji portréty, ale s radostí se s vámi pustím do stylů pattern tattoo, geometric, trash polka, new black, dotwork, watercolor, handpoke i do klasického stínování. Zastavte se za mnou a společně dáme vašim představám tvar.