O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Milda

Miloslav

Tatér

Ahoj, jmenuji se Milda a v životě jsem pomalovat a pokreslil vše, co mi přišlo pod ruku. Vyučil jsem se uměleckým kovářem a vyzkoušel nespočet uměleckých technik, až jsem se dostal k malování na kůži. Nejčastěji tetuji černo-bíle, na pomezí abstrakce a komiksu. Moje oblíbené motivy jsou květiny, lebky, rohatí i nerohatí démoni, tvoři i netvoři.
Pokud si na těle nosíte starší tetování z vojny či divokého večírku, hravě si poradím i s předělávkami. Pomůžu vám vybrat ideální motiv a rád ho i upravím či pro vás vytvořím naprostý originál. Při tvorbě vašeho nového tetování se budete bavit vy i já.