O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Dominik

Dominik

Tatér

Ahoj, jmenuji se Dominik a pocházím ze Svitav. Už jako malý jsem ze školy chodil s černýma rukama od tužky, barev. Papír mi začal být brzy malý, lavice celá pomalovaná, tak jsem svou kreativitu přesunul i na zdi. Graffiti mě baví dodnes a stále se v něm učím novým prvkům. Když přišla moje maminka před lety domů se svým prvním tetováním, naprosto mě to okouzlilo. Záhy jsem si koupil svůj první strojek a vydal se na cestu, které se aktivně věnuji už přes 3 roky. Nejvíc mě baví oldschool, horrorcore, ale postupně svou práci přenáším i do newschool, blackwork a darklettering. Rád vám ale vytvořím i jednoduché florální motivy nebo nápis. Tak neváhej a pojď se mnou zvěčnit část tvého života na kůži!

Kristýna

Kristýna

Tatér

Zdravím, jmenuji se Kristýna a už od útlého dětství jsem svou osobnost projevovala skrze kreativní činnosti. Kreativní kroužky a následně i základní umělecká škola mě dovedly na uměleckou střední školu se zaměřením na interiérový design. Zde se mé kroky nezastavily a momentálně studuji vysokou školu se zaměřením na textilní design.

Vše co jsem se doposud naučila, jsem dokázala spojit v oboru, který mě hrozně baví – tetování. Nejčastěji u mě můžete vidět realistickou tvorbu, které dodávám grafické prvky. Baví mě i menší motivy, do kterých vnáším elegantní nádech. Těším se, až spolu vymyslíme originální tetování, které bude plnit Vaše představy a bude dokonale estetickým dokreslením Vaší osobnosti.